Pudełko na prezenty w kopertach

15:52

Gdy napisałam o liście prezentów, większość przyznała, że woli dostać gotówkę. Jednak by wyglądało to w miarę elegancko, musimy pomyśleć o czymś, w czym będziemy te nasze koperty zbierać. Widziałam wesele, gdzie Państwo Młodzi dostawali koperty i wrzucali je do torebki druhny. Wyglądało to koszmarnie.
Homemade wedding envelope box I made for my cousins wedding :)
 Wedding Envelope Box... I wouldn't do it just like this! but I love the general idea!
Myślę  o przygotowaniu pewnego pudełka lub skrzyneczki na koperty. Nie wiem jeszcze, gdzie odbędzie się dawanie prezentów, czy po ceremonii czy na sali weselnej, więc sporo kombinowania przede mną. Na razie garść inspiracji z Pinteresta.
SALE PricedButterfly Card Holder for Weddings in Red by justanns, $70.00Engraved Wedding Envelope Box with all the Wedding Day info on itLarge Tree Stump Wedding Card Envelope Box - Card holder. $95.00, via Etsy.
Pudełeczka można personalizować poprzez zdjęcia lub dopasowanie do dekoracji. Oba warianty są bardzo fajne.
White Wedding Card Box | 8x10 | Photo | Lock | Envelope | Unique

wedding envelope box! I would put the newlyweds names on it...like 'The Smiths"!!Wedding Envelope Box
Jak rozwiązujecie kwestię kopert?
Pozdrawiam
Żona in spe

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Kwestię kopert rozwiązujemy właśnie tak ;) Planuję pudełko zrobić własnoręcznie, jednak póki co nie mogę się za to zabrać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Te skrzynki na listy bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My mieliśmy taką skrzyneczkę - zakupioną gdzieś na allegro. Przepięknie wykonana. Wyglądało to niezwykle elegancko, a goście byli tym zachwyceni. Dziś pudełko jest pamiątką ślubną, w której trzymamy kartki życzeniowe ze ślubu i inne drobiazgi, które przypominają nam o tym dniu. rewelacyjna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam wątpliwości co do pudełek na koperty. Wyglądają świetnie, ale... to pudełka na koperty z kasą. Jak puszki WOŚP i pudelka harcerzy zbierających na swoje cele ;)
  Ja wiem, że będę zbierać na pewną inicjatywę drobne zamiast kwiatów i do tego celu zastosuję takie pudełko. Ale czy na standardowe koperty - jeszcze nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź pod uwagę, że prócz kopert z pieniążkami (które zbierasz na oczepinach a wówczas pudełko może stać za Wami i nie kuć w oczy) pod kościołem niemalże każdy daje kartkę z życzeniami :) Przynajmniej u Nas nie było gościa ślubnego, który nie złożył nam życzeń również pisemnie.

   Usuń
 5. Super pomysł. Ja na pewno zrobię jakieś ładne pudełeczko na koperty!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne rozwiązanie i nawet grzeczne;)

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe