Krótka suknia ślubna

16:29

Coraz częściej zamiast sukien do ziemi Panny Młode wybierają krótkie sukienki. Czy warto rezygnować z długości? Moim zdaniem tak.

Marie Laporte - Créatrice – Robes de mariées – Paris:
Dlaczego?
- Na ślubie cywilnym o wiele lepiej się takie prezentują. Można oczywiście zdecydować się na długą balową - to w końcu nasz dzień - ale dla mnie urząd to nie miejsce dla takiego kroju. Jeżeli marzymy o takiej olbrzymiej bezie ;) to może warto założyć ją dopiero na wesele a do ślubu mieć coś prostszego lub krótszego (są sukienki krótko - długie ;)
- Jeżeli uwielbiamy tańczyć i wywijać na parkiecie to długa suknia ślubna złożona z miliona warstw jest średnią opcją. Na pewno wygodniej będzie w krótszej - ja sama żałowałam, że nie zrobiłam krótszej!
- Nie widzimy się, nie widzimy się w długiej sukni. Wiele szczególnie niższych dziewczyn uważa, że w długiej sukni może wyglądać dziwnie i jeszcze niżej. One dla własnego poczucia piękna powinny sprawdzić krótkie sukienki. Może taka właśnie jest ich idealna?
- Mamy najpiękniejsze, najcudowniejsze, wymarzone, wyśnione buty ślubne i nie chcemy ich chować, więc krótka sukienka jeszcze bardziej je wyeksponuje i będą non stop na widoku.
J. Mendel Bridal Look 2 on Moda Operandi:
Ava Lace Short Wedding Dress:
This is the one! Perfect courthouse wedding dress.:

Short Wedding Dresses With Classic Style - Antonio Riva via Wedding Inspirasi:
Fotografie: Pinterest
Brighton Belle Wedding Dress Mae: grA-Line Tea Length Lace Short Wedding Dress:

Krótkie suknie ślubne robią się obecnie coraz bardziej modne. Jeżeli nie chcemy zakładać długiej nawet konwenanse odpuszczają. To co? Zdecydujesz się na krótką?

Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe