Wesele w stylu rustykalnym

18:39

Wśród trendów na ten rok w organizacji wesel święci trumfy styl rustykalny, wiejski, sielski. Jak zwał, tak zwał, ale chodzi o ślub z dużą ilością polnych kwiatów, drewnianymi dekoracjami, często z koronkowymi dekoracjami czy wykorzystaniem papieru czerpanego.
50+ Chic-Rustic Burlap Wedding Ideas, Rustic Wedding Ideas, See more: http://www.deerpearlflowers.com/50-chic-rustic-burlap-and-lace-wedding-ideas/:
country rustic wedding invitations for spring 2016 inspired by mason jars and string lights:

Nie jest to prosty styl w wykonaniu, gdyż po pierwsze - musimy znaleźć odpowiednie miejsce. Jest kilka pięknych miejsc- np. Gawra w Iwicznej, sporo stodół ;) do wykorzystania i innych klimatycznych sal. Niestety nie każda sala się wpisze w ten klimat, więc jeżeli jest plan na rustykalny motyw, to lepiej szukać od razu.
We love this darling rustic wedding!:

Suknia ślubna w ślubach w tym stylu także nie powinna się gryźć. Sprawdzą się świetnie długie, powłóczyste koronki, styl boho, wianki na głowie. Poszukajcie inspiracji na stronach Anny Kary. Jeżeli marzy się Wam wieeeeeelka beza, to cóż możecie odrobinkę się gryźć, ewentualnie poszukać motywu mniej sielskiego, a bardziej glamour.
Wedding Ideas: How to Plan a Rustic Wedding - Logan Cole Photography - wedding hairstyle: Rustic Wedding Gown:
Zaproszenia wbrew pozorom do ślubów rustykalnych to nie łatwe zadanie ;) Na rynku jest spory wybór, choć ja mam wrażenie, że podobają mi się jedynie najdroższe ;) Inną opcją jest wykonanie iść własnoręcznie: koronki na brązowym papierze wyglądają meeeeeega! Trochę sporo zabawy, ale jaki efekt!
24 Our Absolutely Favorite Rustic Wedding Invitations | http://www.deerpearlflowers.com/rustic-wedding-invitations/:
rustic wedding invitation 2:

Znalezienie kwiatów, które będą pasowały do rustykalnego ślubu nie musi być problemem. Jeżeli bierzecie ślub w czerwcu i macie w okolicach łąki to poszukajcie maków czy chabrów. Jeżeli macie możliwość zamówienia słoneczników - będą rewelacyjne! Jesienią magiczna będzie lawenda. A jeżeli jest zima, to szukajcie gipsówki ;) Wiele kwiatów można wpisać w ten klimat!
High summer wedding bouquet using cornflowers, lisianthus, alchemilla mollis, camomile, love-in-a- mist, delphinium, and sweet peas bound with string. Just picked, rustic wedding flowers. Wild & Wondrous Flowers: 50 + Wildflowers Wedding Ideas for Rustic / Boho Weddings | http://www.deerpearlflowers.com/wildflowers-wedding-ideas-for-rustic-boho-weddings/:
lavender and green chic rustic wedding colors 2016 trends:


Idealnym dodatkiem jest drewno. Mogłabym godzinami patrzeć na dekoracje z pociętego pnia z korą. Zamawiając w pracowniach ślubnych koszt jest niestety dość wysoki. Lepiej poszukać okolicznego stolarza, który pociąłby wam 1 drzewo :)
Mini tree stump seating card holders - adorable at this mountain wedding | Photo by Alison Vagnini:

Gdy macie podkładki to idealnie do nich dodać słoiczki ze świecami z koronką - dekoracja idealna! Superklimatyczna i prosta do zrobienia nawet w domu samodzielnie.
country rustic mason jars inspired wedding centerpieces ideas:

Jeżeli już przy słoiczkach jesteśmy to jako prezent - podziękowanie idealnie sprawdzi się domowa naleweczka, dżem czy miodek.
Amazing rustic country style wedding in a barn with cute details and elegant decorations: Wedding favorsshower favors 100  4 ounce jars of by MyCanningJar:

Moje propozycje to tylko inspiracja w dość czystej formie. Styl oczywiście można modyfikować, dopasowywać do siebie, dodawać kolory.
Zdecydujecie się na wesele w stylu rustykalnym? Co wpłynęło na taką decyzję?

Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe