Ślub w rytmie slow life

16:25

Czy jest możliwe by we wszechogarniającym biznesie ślubnym dać sobie szanse na ślub w pełni przepełniony spokojem, filozofią slow life? 


Slow life, slow fashion, zwracanie uwagi na to co ważne to świetny trend, który właśnie święci triumfy na blogach, ale i w życiu wielu ludzi. Ślub niby powinien wpisywać się w ten trend, jednak Państwo Młodzi non stop są atakowani usługami, produktami specjalnie na ten dzień. Machina biznesowa wciąga i na hasło ślub ceny rosną... 
Better than guest book. Have guests write on the little hearts and put them in the frame so everyone will remember.:
Czy slow wedding jest możliwy? Czy da się wejść w małżeństwo bez przejmowania się tym co nieważne? Moim zdaniem jest to niezwykle trudne, ale możliwe. 

Po pierwsze i najważniejsze czeka nas ustawienie priorytetów. Obojga. Nie tylko Panny Młodej. Ślub jest kompromisem i powinien być momentem ważnym, koncentrującym uwagę dla obojga. Gdy już najważniejsze jest wybrane, to czas na realizację. 
100 Day Wedding Chinese Lantern Post is Airborne #stunningphotography #landscapephotography:
Polecam w gronie znajomych, którzy później znajdą się na weselu spróbować stworzyć dekoracje. Dla dziewczyn to meeeeega zabawa, gdy razem w czasie babskiej nocy mogą stworzyć pompony, które później zawisną na sali i w mieszkaniu pary czy gości. 

Gdy macie talenty artystyczne, pomyślcie o wspólnym stworzeniu zaproszeń. Grafika komputerowa nie jest taka trudna, a własne zaproszenie stworzone na przykład w Canvie (100% rekomendacja! ) to super sprawa i zabawa. 
chic floral laser cut wedding invitations with a touch of glitter @elegantwinvites:

Jednym z najlepszych momentów dla Waszego związku mogą być nauki przedmałżeńskie - ale je trzeba baaardzo rozważnie wybrać. Na jednych możecie słuchać o tym, że dzieci po tabletkach rodzą się z ADHD i autyzmem, a na innych na spokojnie porozmawiacie o sprawach na prawdę ważnych i duchowych. Szukajcie, a znajdziecie! Coraz częściej osoby, które nie decydują się na ślub kościelny, 
mogą w takich naukach cywilnych wziąć udział. 

Czy podejście slow life zmusza do rustykalnych, bliskich naturze ślubów? Moim zdaniem zupełnie nie! Każdy ślub może być przepełniony tą filozofią! KAŻDY! Tu chodzi o emocje, chwilę, a nie zielone i brązowe dekoracje czy wianek z polnych kwiatów. 
A simple and chic rustic wedding color palette | www.onefabday.com:

Jeżeli macie ochotę na celebrację Waszych najważniejszych chwil w gronie cudownych, wartościowych ludzi, który Wam dobrze życzą, bez pompy i kiczu weselnego to nurt slow będzie dla Was rozwiązaniem. 
Registre a presença de seus convidados através de suas impressões digitais. Uma linda e delicada recordação que poderá depois ser emoldurada e exposta em sua casa.:

Na tym blogu wiele było wpisów w takim klimacie. Pewnie wiele jeszcze będzie. Czy to moda w moim życiu? Myślę, że nie. To po prostu mój charakter. Jeżeli chcecie podyskutować, zapraszam. 

Żona już nie in spe 

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe