Jak udekorować ścianę za Parą Młodą? - 6 sposobów!

20:06

Każda sala się różni, jednak niewiele ma specjalnie przygotowane ścianki, które mogą znaleźć się za Parą Młodą lub ścianki te błagają o litość przez swą kiczowatość. Dziś parę inspiracji dla par które spotkały się z tym problemem.

1. Jeden z najpopularniejszych sposobów jest nietrudna do wykonania jest zasłonka z tiulu z podświetleniem. Nie twierdzę, że znalezienie odpowiednich lampek będzie proste (podobno alli daje radę), ale dekoracje na choinkę macie na parę lat. O ile nie poplączą się masakrycznie:P
wedding reception backdrop - photo by Joyeuse Photography http://ruffledblog.com/italian-villa-dinner-party-inspired-wedding:
Such a simple design and photo booth backdrop.: I see this pinned all the time as a suggestion for a photo booth backdrop, but Id like to do a whole wall like this, minus the floor part, only with the lights hanging behind the fabric, hiding the wires and softly filtering the lights. Seems like a nice lovely glow for a bedroom. use seaglass colors:
2. Ścianka z kwiatami. Trudna, bo bez pomocy dekratorki z kwiaciarni sobie nie poradzicie, ale piękna! Niestety też nie z każdych kwiatów ją zrobicie, więc jeżeli marzy się Wam taka to od razu dobierajcie pod nią bukiet. Sad but true.
Hanging flower backdrop - wedding ceremony flowers: The lush floral backdrop adds glamour and romance to a indoor wedding ceremony. photo: Jasmine Lee: Hanging wall of single flower stems | Gorgeous photo backdrop idea:
3. Moje zaskoczenie wielkie, że tak cudownie mogą wstążki wyglądać. Ścianka z poprzyklejanych wstążek powinna być prosta do wykonania. Wystarczą odpowiednio szerokie wstążki w kolorach przewodnich. Jeżeli planujecie ślub rustykalny, to może być to świetny pomysł,
Pink Mint Gold Sparkle Sequin Fabric Backdrop with Lace - Wedding Garland, Photo Prop, Curtain, Baby Shower, Crib Garland:
Simple DIY Photo Booth Backdrop Tutorial | Ribbon and Lace Backdrop by DIY Ready at http://diyready.com/20-diy-photo-booth-ideas/:

4. Papierowe kwiaty i rozety. Piękne białe tło, idealne dla fotografa, aby miał Was kontrastujących z dekoracjami. Pewnie dałoby się to zrobić samodzielnie, choć tutaj moje ukłony dla osób, które to robią. Wygląda to na trudną i bardzo dokładną robotę na dłuuuuuuuuuuugie wieczory. Choć może się mylę?
Amazing Endless Handmade Paper Flower Wedding Backdrop, would be gorgeous for ceremony backdrop:
Wedding Head table:
Paper flowers backdrop:

5. Bardzo rustykanie i niestety nie do ponownego wykorzystania - ewentualnie już do sprzedaży dla innej pary to dekoracja z deseczek. Niestety trzeba mieć szczęście i stolarza do takich rzeczy. Napis LOVE można wynająć - nie spodziewałam się, że z tak prostego gadżetu można zrobić biznes.
rustic love wood pallets backdrop wedding party table / http://www.deerpearlflowers.com/perfect-rustic-wedding-ideas/2/:
1200 White strand Lights:
6. Na przeciwieństwo klasyki i marudzenia teściowej, że ścianka bez tiulu to nie ścianka. Wiązania są super i dodają fajnego przewrotnego charakteru.

SUPER easy backdrop.:
Fotografie: Pinterest

Mam nadzieję, że odnajdziecie coś dla siebie!
Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe