Co zrobić z dziećmi na weselu?

15:18

Kiedy pada dzieci się nudzą - brzmiała piosenka. Niestety nie tylko kiedy pada. Na weselu także.
Dyskusja czy robić wesele z dziećmi czy zakazać ich zabierania rozpala fora ślubne i kłóci ze sobą panny młode a jeszcze częściej ich rodziny.
Kids Tables… FUN! on itsabrideslife.com/Wedding Kids Table/Kids at Wedding/Kiddie Table Ideas:
Jeżeli zdecydujemy się na dziecięce śmiechy na sali musimy przemyśleć kilka spraw, aby nie były to najgorszy czas dla rodziców i nas samych. Jeżeli dzieci jest dużo i mamy dostępny budżet warto rozważyć animacje dla najmłodszych. Znalezienie zaufanej, sprawdzonej osoby chwilę trwa, ale radość rodziców, którzy będą na spokojnie mogli się pobawić i coś zjeść będzie bezcenna. Animator zdejmuje z nas w znacznej części konieczność znalezienia rozrywek dla dzieci.
Kids table. #wedding: 13 Adorable Reception Ideas for the Kids' Table:
Gdy jednak budżet trzeszczy w szwach i żadna pozycja nie chce się skurczyć, to warto pomyśleć o atrakcjach dla dzieci typu kredki, bloczki do rysowania, bańki (tylko uwaga - są też takie paskudnie plamiące), klocki, zagadki itd. Zajmą maluchy choć na kilkadziesiąt minut.
for kids attending the wedding; put one of these on each of their plates with a blank card - “color a card for the bride & groom”: Bubble Refills Recipe for DIY Kids Party Ideas  | Fun and Cool DIY Projects For Outdoor Parties! By Pioneer Settler at http://pioneersettler.com/classic-kids-party-ideas-homesteading-family/:
Chyba najtrudniej jest, jeżeli zostawia się maluchy samym sobie. Konieczność uważania by na nie nie wpaść w czasie tańca, znoszenie marudzenia - mamoooooooooo bo ja się nuuuudzęęę! i tym podobnych.

Cupcake decorating for kids at a wedding @myweddingdotcom:
Fotografie Pinterest
Jak Wy rozwiązujecie sprawę dzieci? Bez nich, z nimi, z atrakcjami?
Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe