Modna suknia ślubna, a może jednak nie? (Suknie 2017)

18:54

Do zeszłego roku na Pannach Młodych królowały księżniczki - wielkie rozłożyste suknie z milionem tiuli. W tym roku prawie każda dziewczyna idzie do ołtarza we wianki i coraz częściej sukni boho. Trendy w organizacji ślubów są nie do uniknięcia. Czy podążać za nimi?
Galia Lahav Spring 2017 Collection - Le Secret Royal:
Wedding dresses with floral applications.: H A B I T A N 2 Wonderfull Bridal dress  Nurit Hen spring 2017  Bridal:
Każda Panna Młoda musi sobie odpowiedzieć na to pytanie sama. Dla jedynych odpowiedź będzie oczywista, że suknia z najnowszej kolekcji to mus, dla innej spodoba się styl sprzed kilku sezonów. Każdy wybór jest dobry.
Sexiest Off The Shoulder Wedding Dresses - MODwedding:
Mira Zwillinger Whispher Of Blossom Spring 2017 FERN 1:
limor rosen 2017 bridal off the shoulder sweetheart neckline lace heavily embellished bodice skirt side split sexy elegant a line wedding dress scoop back long train (iris) mv: limor rosen 2017 bridal halter neck crop top full embellishment elegant glamorous lace skirt sheath wedding dress low back sweep train (galla) mv:


Ja osobiście niektórych trendów nie trawię i we wianku na ślubie byście mnie nie zobaczyły, co najwyżej z kwiatem wpiętym. Wianek mogę założyć, choć uważam że dziwnie wyglądam w nim. Wbrew pozorom niewielu osobom wianki pasują. Wiem, że suknie boho mnie nie porywają. Są oczywiście piękne, ale nie na mnie! Źle w nich wyglądam, bo robią masakrę z mojej figury. Dziewczyny, spójrzcie obiektywnie czy aby na pewno to co modne dobrze na Was wygląda.
limor rosen 2017 bridal long sleeves bateau neckline full embellishment pretty lace romantic above the knee short wedding dress with pockets scoop back (kylie) bv:
Esses vestidos de casamento Dip Dye (degradê) conquistaram a internet:
Wedding dress idea; Featured Dress: Milla Nova:

Amazing Short Wedding Dresses For Petite Brides ❤ See more: http://www.weddingforward.com/short-wedding-dresses/ #weddings:
Fotografie: Pinterest
Amelia Sposa Wedding Dress 2016 - Deer Pearl Flowers:

Dyskusję zostawiam otwartą. Co jest dla Was ważne? Wygląd zgody z trendami czy bajeczny, pasujący do Was?

Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe