Fotobudka - must have czy modny kicz?

21:43

Na blogu postu o fotobudce nie było. Celowo. Ale Katarzyna po trochę wywołała mnie do tablicy i przelania moich odczuć na papier, tzn. klawiaturę. 

Please contact me if you are looking for a DJ https://www.djpeter.co.za/dj, Photo booth https://www.photobooth.durban/boothfun, LED Dancefloor http://www.leddancefloor.info/dancefloor, wedding DJ https://www.kznwedding.dj/djs, Birthday DJ https://www.birthdays.durban/dj or Videobooth https://www.videobooth.durban/fun for your Function, Wedding, Birthday Party, School Function, Corporate Event or Product activation:
Fotobudka to ciekawa zabawa z różnymi akcesoriami typu kapelusze, papierowe akcesoria na patyczkach czy piórowe szale. Obecnie jest zamawiana na masę imprez firmowych, różne jubileusze czy właśnie wesela. Widziałam jaką atrakcją cieszą się takie fotki, ale mnie... 
64 Budget Friendly Photo Booth Backdrop Ideas And Tutorials:
Mnie osobiście fotobudki nie odpowiadają ani estetyką, ani stylem. Nie jestem pasjonatką selfie ani zdjęć grupowych robionych w klimacie "pokażmy, że się bawimy". Po prostu to nie podoba mi się takie ujęcie i ten klimat na zdjęciach. Uwielbiam zdjęcia fotografów oddające uczucia, mające jakąś magię w sobie. Zdjęcia fotobudkowe tego pazura nie mają. Fotobudka kojarzy mi się niestety z szybką modą i kiczem. Dla mnie to coś na poziomie lekko podtekstowych zabaw oczepinowych. Wydaje mi się, że niedługo zapomnimy o niej. 
18Pc * Bride and Co Wedding Photo Booth Props/Tiffany Themed Photobooth Props by ThePartyGirlStudio on Etsy https://www.etsy.com/listing/233529696/18pc-bride-and-co-wedding-photo-booth:
Z drugiej strony widzę jak innych bawi taka atrakcja. Cykanie fotek z dekoracjami, na fajnych tłach to niezła pamiątka po weselu, szczególnie, że jej efekty otrzymujemy od razu. Jest to także świetne uzupełnienie pamiątkowej księgi gości. Słowa jednak nie oddają tego klimatu co zdjęcia. 
DIY Photo Booth Ideas & Free Printable Props | Hip Hip Hooray:
Jeżeli miałabym zdecydować się na fotobudkę, to jednak szła bym nie w kierunku tej tradycyjnej 3-4 godzinnej atrakcji z masą dodatków, a ku Instaxowi z wkładami, którym goście mogliby uwiecznić siebie. Myślę, że taka wersja fotobudki byłaby dla mnie do zaakceptowania. Tradycyjna - komercyjna jednak nie. 
Lustige Fotos von den Hochzeitsgästen entstehen mit Photobooth – Foto: Green Weddings shoes:
Fot. Pinterest 
Czy zdecydowaliście się na fotobudkę? Co Was do tego skłoniło? Wracacie do tych zdjęć czy jednak wolicie tradycyjne od fotografa? 

Pozdrawiam 
Żona już nie in spe 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Zdecydowanie polecamy się na wszystkie przyjęcia weselne. You must have SesjaParty.
    Jeśli ktoś chce robić zdjęcia aparatem Instax to my mamy lepsze rozwiązanie. Wraz z fotobudką możemy zabrać ze sobą specjalny słupek do drukowania zdjęć z telefonów. Podczas przyjęcia każdy może zrobić sobie fotkę w dowolnej scenerii, wydrukować ją u nas i wkleić do Foto Księgi Gości.
    To takie połączenie tradycyjnej fotobudki z realizacją ciekawych pomysłów.

    OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe