Dlaczego na ślub warto wybierać profesjonalistów?

20:22

Wiele par szuka oszczędności w podwykonawcach, czasami idąc ku absurdom. Niestety tego nie polecam. Ślub z założenia robimy raz w życiu i warto poszukać dłużej i być zadowolonym.
18 Most Pinned Heart Wedding Photos ❤ See more: http://www.weddingforward.com/heart-wedding-photos/ #weddings #photography:
W branży ślubnej cenniki są kosmiczne. Niestety. Niewiele par może sobie pozwolić na samych podwykonawców z górnej półki. Na szczęście wciąż jest jeszcze półka średnia i niższa. Czasami warto przejrzeć tańszych wykonawców i się z nimi spotkać. Poznać ich praktykę, doświadczenie, zobaczyć efekty pracy i negocjować dalej, oczywiście jeżeli ich prace spełniają wasze standardy.
Beautiful black and white wedding shoot inspiration PLUS a massive giveaway! Win!:
Czasami warto rozejrzeć się wśród znajomych i znaleźć wśród nich półprofesjonalistów. Wiele dziewczyn świetnie robi makijaże czy paznokcie i chętnie zrobi to za pół ceny profesjonalisty. Niestety jest jedna wada tego rozwiązania. Jeżeli efekt próbny Wam się nie spodoba, to musicie być bardzo delikatne i się wymanewrować z tego.
Wedding Photos With Your Bridesmaids  / http://www.deerpearlflowers.com/wedding-photos-with-your-bridesmaids/:

Najgorszym rozwiązaniem jest niestety wujek amator, kolega mam dobre chęci lub pseudoprofesjonalista. Zazwyczaj nie będziecie zadowoleni z efektu. Niby dostaniecie materiał, ale później wstydzicie się go pokazać. Na zdjęciach są dziwne miny, kolory są paskudne, bo flash je przekłamał a photoshop czy gimp już nie dał rady. Wideo zostało nagrane na komórce i dziwnie zmontowane. Wasz makijaż i fryzura to zły sen. Zespół poszedł na jednego i nie wrócił. Wpadki w tym ważnym dla Was dniu będziecie odczuwali jako dyskomfort jeszcze dłuuugo.

A wedding backdrop that frames rather than hides a venue’s beautiful surrounds! This giant pink floral wreath is what dreams are made of! // Gerry and Devina's Engagement With a Giant Floral Wreath at Pine Forest, Bandung {Facebook and Instagram: The Wedding Scoop}:
Fotografie: Pinterest
Ja niestety stoję na pozycji, że warto zainwestować i mieć co się chce. Może ktoś z mniejszego miasta, może ktoś z mniejszym doświadczeniem- ale jednak z doświadczeniem, może ktoś dla kogo nie jest to podstawowa działalność. Sprawdzajcie efekty i zaufajcie podwykonawcom :)

Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe