W co warto zainwestować na ślub, by korzystać z tego dłużej?

19:05

Ślub jest takim dniem w życiu, że chcemy by wyglądał idealnie i wszystko grało cudownie. Niestety wiąże się to z dużymi wydatkami. Są jednak rzeczy, w które warto zainwestować, bo na pewno się przydadzą więcej niż ten jeden, jedyny raz.
Find More at => http://feedproxy.google.com/~r/amazingoutfits/~3/NB_3zvkItFk/AmazingOutfits.page:

1. Bielizna, w szczególności porządny stanik. Jeżeli nie macie wszytych miseczek w suknię, to zainwestujcie w bardzo porządny stanik. Wybierzcie się do dobrej brafitterki lub salonu świadczącego takie usługi i znajdźcie coś odpowiedniego. Gwarantuję, że dobrze dobrany i wygodny stanik posłuży wam jeszcze wiele razy, a piersi i kręgosłup się z tego wyboru ucieszą. Polecam zamiast białego, który może odznaczać się odcieniem, wybrać beżowy. Ten jest najbardziej uniwersalny.
Cute for a bridal shower.:
2. Wygodne buty. Jeżeli nie kupujecie wysokich białych szpilek w salonie ślubnym, a chcecie coś w odcieniach beżu, kremowego, to gwarantuje, że nie założycie tych butów tylko raz na ślub. Bardzo często przydają się na wesela, letnie przyjęcia czy bankiety służbowe, a jak już trochę imprez odbędą to nawet na co dzień je założycie do sukienki do pracy. Warto więc zapewnić sobie komfort w dniu ślubu i później, kupując buty nawet trochę droższe. I tak się wynoszą ;)
Spend forever with your "sole" mate.:
3. Obrączki. Niby banał, ale nie rozstaniecie się z nimi na co dzień. A porysowane lub sczarniałe za 2-3lata dobrze wyglądać nie będą i będziecie żałować, patrząc na własne ręce. Obrączki, które jakoś drażnią, odciskają kostkę małego palca czy są trudne do przyzwyczajenia, niestety powinny odpaść w przedbiegach już u jubilera.

14K Rose Gold Mobius Wedding Ring Set Hers and от LilyEmmeJewelry:
4. Garnitur ślubny. Jeżeli Pan Młody chce iść w klasycznym garniturze, to warto zapłacić więcej za przygotowany na miarę. Klasyczny strój przyda się wieeeeeele razy, jak nie w pracy, to na innych imprezach, więc lepiej mieć w szafie coś dobrego. To samo z klasycznymi męskimi butami. Lepiej raz, a dobrze.
Mens fashion: 3 piece navy suit, burgundy tie, paisley pocket square, tan oxfords:
Co byście jeszcze dodali? Co zostało Wam po ślubie i korzystacie często i chętnie?

fd86d1afbf8258eefc3a860bf9ff19f7.jpg 600×900 pixels:
Fotografie z portalu Pinterest.com
Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe