Menu

12:51

Nikt nie lubi niespodzianek, szczególnie tych kulinarnych. Na weselach zdarzają się potrawy, które lubimy bardziej lub mniej. Dlatego też coraz popularniejsze staje się dołączanie listy przysmaków, które będą serwowane. Menu może być niezwykle dekoracyjnym elementem, gdy jest dobrane do klimatu wesela. Bardzo mi się podobają rustykalne klimaty i deski z listą, ale one zupełnie nie pasują do wystroju sali, na którą się zdecydowaliśmy.
Love this rustic barn wood wedding menu display sign. #wedding #signs

entranceWedding Menu as centerpiece...love the overall look, I want to use this throughout all my printed items...simple and elegantWedding menus with striped ribbon. I love how fresh this looks. I want to go to that wedding!
Nasze musi być na pewno bardziej eleganckie i nie zaszkodziło by mu, aby pobłyskiwało. Hahaha... Znalezienie tego co, by było za razem wyważone i błyszczące graniczy z cudem, więc może powinniśmy sobie odpuścić?

Pozdrowienia, żona in spe

wedding menus; purple napkin, silver utensils, white menu with purple writing WHITE PLATES
Fot Pinterest

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Mnie podobają się te duże karty, stojące po jednej na stole (ale może być problem z miejscem na stole).

  Nominowałam Cię do zabawy Liebster Award. Jeśli masz ochotę wziąć udział, zapraszam - http://iwett.blogspot.com/2014/02/liebster-award.html

  Wiem, że już brałaś w tym udział, więc nie musisz nominować kolejnych osób, ale będzie mi miło, jeśli odpowiesz na pytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo! Odpowiem, dołączając to do któregoś z następnych postów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana , eleganckie to menu masz na ostatnim zdjeciu. Ja ufam moim kucharkom , wiem ze pysznie gotują. U mnie ma byc po wiejsku duzo mięcha i rosołu.

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe