Zdrowy kącik na weselu

16:13

Na stołach weselnych zawsze lądują sałatki, które cieszą się większym lub mniejszym powodzeniem. Zawsze próbuję różnych dań warzywnych (dekoracji czasami też ;). Na swoim własny weselu chciałabym, by oprócz oddzielnego kącika ze słodyczami, alkoholem, pojawił się bufecik ze zdrowymi przekąskami. Propozycję na podanie owoców znalazły się już w poście o fontannie czekoladowej. Teraz chciałabym pokazać ciekawe formy sałatek, przegryzek, które by się mogły tam znaleźć. Kolorowo, zdrowo, dietetycznie :) Zdjęcia pochodzą z Pinteresta, ale odtworzenie takich kompozycji raczej nie jest zbyt trudne, więc można je wykorzystać nie tylko na weselu, ale i zwykłej domówce.
Love the look of this veggie station instead of traysTurkey Veggie Trayveggie tray.VeggiesVeggies#Entertaining

Mam nadzieję, że przekonałam Wam, że nie trzeba ograniczać się do tradycyjnej sałatki jarzynowej, gdy chce się podać warzywa, bo prezentują się cudownie. Ostrzegam, że to nie będzie jedyny post pokazujący, że można podać kolorowe propozycje.
Pozdrawiam
Żona in spe
good idea

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Pięknie to wygląda, ale znając mnie, jako gość, pewnie sięgnęłabym po ciastko zamiast marchewki

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł bardzo fajny. Owoce u mnie będą w osobnym miejscu z pewnością, o warzywach raczej nie myślałam. Ale myślę nadal nad zrobieniem meksykańskiego kącika ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie rewelacja! Jednak nie wiem jakby to przeszło na polskim weselu:):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł, będzie wiejski kącik, ze smaluszkiem, ogóreczkiem kiszonym i innymi przysmakami, to i na coś zdrowego miejsce się znajdzie;P

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe