Świece

14:33

Jak nie jestem fanką kwiatów, a psik, a psik ;), to świece to mój idealny element. W czasie ceremonii ślubnej będę trzymać w dłoni zapaloną świecę i nie wyobrażam sobie, by na weselu ich zabrakło. Dodają ciepła, rodzinności, tworzą atmosferę i wyglądają cudownie! Postawię je na stołach i pewnie w kącikach z ciastem i alkoholem. Marzy mi się zrezygnowanie z kwiatów, a bawienie się świecami przy dekorowaniu. Umieszczacie świece na stołach?

A simpler mason jar idea. Just add rope and a tea light. Easy, beautiful and completely rustic.
Fot. Pinterest
http://www.merrimentstyle.com/blog/2011/8/3/weddings-candles.html2014 elegant crystal candlesticks, twinkling wedding candle decoration.Love the greenery in thisDark and dreamy wedding reception inspiration on Style Me Pretty! See more here -- http://www.StyleMePretty.com/2014/01/31/woodland-wedding-inspiration-wiup/ Delbarr Moradi Photographypainted gold bottles as candle holders, photo by Sonya Khegay http://ruffledblog.com/romantic-moscow-wedding #gold #wedding #lightingFall Wedding Decorations - Ideas Decor  Keywords: #fallweddingcandles #jevelweddingplanning Follow Us: www.jevelweddingplanning.com www.facebook.com/jevelweddingplanning/
Pozdrawiam,
Żona in spe

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Myślałam o świecach na schodach, na stołach nie. Na zdjęciach wyglądają rewelacyjnie, więc jeszcze się nad tym zastanowię.
  Wiesz można jak często trzeba je wymieniać i jak bardzo są kłopotliwe przez to? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwykły podgrzewacz pali się ok. 3.5 - 4 godzin, a świece chyba zależnie od rodzaju. Mam taką, która nawet po 10 godzinach palenia się wygląda na lekko ruszoną i była już wykorzystywana z 8 razy i wciąż ją mam i pali się dalej. Warto przetestować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój luby cierpi na aureolę oczną, kiedy widzi świeczki kładzie się do innego pokoju bo zaczyna mieć migrenę;/

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe