Jak udekorować dom na Wielkanoc?

16:41

Tegoroczna zima była szaro-bura. Nie żebym narzekała, że śniegu nie było, bo w mieście bardziej on przeszkadza niż dodaje uroku, ale już trochę mam dość braku słońca i energii. Z utęsknieniem wyczekuje dni wolnych, a mianowicie Świąt Wielkanocnych. To będą nasze pierwsze małżeńskie, choć nie pierwsze wspólne. Zamierzam je w pewien sposób uhonorować.

Obsessed! I LOVE EASTER. My birthday, SPRING, pastels, Easter eggs, bunnies, flowers/tulips...PERFECT:
Easter Floral Arrangement:
Easter table centerpiece ideas:

Na moim stole na pewno pojawią się dekoracje klimatem nawiązujące do tych świąt. Będzie żółto, zielono, błękitnie. Takie kolory kojarzą mi się z Wielkanocą i już. Na pewno nie zabraknie też moich ulubionych tulipanów (zajrzyjcie do ostatniego postu) oraz żonkili. Nie lubię w dekoracjach przesady, więc niestety plastikowych kurczaków, zająców nie będzie. Za to jajka na pewno!
ciao! newport beach: Easter table inspiration:

Przed dekorowaniem jeszcze jednak czeka mnie coś ważniejszego. Odgruzowanie i wyczyszczenie mieszkania na błysk. No dobra. Prawie, ale na pewno postaram się, by pachniało czystością.
Easter Egg Place Setting:
Jeżeli uda mi się to może posieję rzeżuchę lub trawkę wielkanocna. W dwa tygodnie powinna wyrosnąć. Rzućcie okiem jak pięknie wygląda zielona roślinność w skorupce jajka.
Fun Ways to Grow Your Own Easter Grass. Fun ideas, tips and tutorials:
Jeżeli jakimś cudem (zaznaczam cudem) znajdę czas, to moooooże poszaleję z wieńcem. Strasznie mi się podobają. Ten tulipanowy przecudowny jest.
Easter Home Decorating Ideas | Just Imagine – Daily Dose of Creativity:
80 Fabulous Easter Decorations You Can Make Yourself - Page 2 of 8 - DIY & Crafts:
Zdjęcia: Pinterest

Jak Wy planujecie dekoracje? Macie swoje stałe elementy? Stawiacie na kwiaty?

Pozdrawiam,
Żona (już nie) in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe