Jak zorganizować idealny ślub?

14:08

Pytanie to przewija się w głowie każdej przyszłej Panny Młodej. Co zrobić by było idealnie, cudownie, pięknie i każdy się bawił wspaniale, a na koniec już zawsze pamiętał?
Odpowiedź jest prosta: NIE DA SIE (prawie ;)!
Not planning to get married but if I was going to ...it might look a little like this ... #enchantedforest#glamwedding one day.....:
Jest jednak kilka możliwości, aby być zadowoloną ze swego ślubu:
1. Pomyśl o priorytetach. Co wolisz? Super zespół, który pociągnie zabawę, mega fotografie, poruszający film, zapierające dech w piersiach dekoracje?
Niestety prawdopodobnie zabraknie Ci środków na wszystkie idealne cudowne rzeczy, więc świadomość czego chcesz da Ci poczucie wyboru rzeczy ważnych i tworzących atmosferę.
Stella York Fall 2015 Bridal Collection : Special Preview | bellethemagazine.com:

2. Podziel obowiązki. Jeżeli chcesz zorganizować sama idealny ślub to albo bierzesz urlop i walczysz z czasem, albo dzielisz się obowiązkami z innymi. Ręczne robienie zaproszeń to wbrew pozorom świetna zabawa w grupie przyjaciółek.
heart wedding aisle decor. This so freaking cute. Perfect for some one who has a thing for hearts...:
3. Rozpisz baaaaaaaaaardzo dokładnie wszystkie czynności. Planer oddzielny albo binder z miejscem na wszystko to idealny gadżet ślubny.
Do you know someone who is getting married? Share this WEDDING PLANNER TUTORIAL with them & help them get organized for their wedding day.... Organized Wedding Planning | A Bowl Full of Lemons:
4. Zbieraj inspiracje np. w folderze lub Pintereście i weryfikuj je z rzeczywistością. Jeżeli marzysz o rybce a dodaje Ci ona kilogramów, wyglądasz w niej żałośnie i sama to widzisz, to pomyśl, czy serio chcesz zapłacić za marzenia swoim wyglądem w ten dzień? Będziesz oglądać zdjęcia przez lata i myśleć co Ci odbiło by ją założyć.
20 Amazing Wedding Bouquets | Aisle Perfect #wedding #flowers #bouquet:

5. Nie mają dla Ciebie znaczenia koszty? Zatrudnij wedding planerkę! Ona usłyszy o twojej koncepcji, marzeniach i zaproponuje rozwiązanie. Wzrastają koszty, ale opcje są o wiele większe.

Tutorial: Un divertido y original photocall con anillos:
Foto: Pinterest

Na co Wy stawiacie? Jak organizujecie swój idealny ślub?
Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe