Czy zamieszkać razem przed ślubem?

13:53

Jesteście razem, spędzacie ze sobą masę czasu. W pewnym momencie przychodzi idea by razem zamieszkać. Czy warto? Jak zrobić to w miarę bezboleśnie? Uważam, że będzie to najlepsza decyzja dla Waszego związku.
Top 10 DIY Entryway Ideas for Your Home with DIY Tutorials - 4 check out more -> http://www.fabartdiy.com/diy-entryway-storage-ideas/:

Jedynie mieszkając razem jesteście w stanie 100% poznać partnera. Możecie się dogadywać, możecie mieć wspólne pasje, ale faktu, że on wstawia naczynia do zlewu przez cały dzień a na koniec dopiero je zmywa lub nie ;) dowiesz się mieszkając razem.

Jak już zapadła decyzja o przeprowadzce, musicie zdecydować czy mieszkacie w jedynym z aktualnych mieszkań czy wprowadzacie się do nowego. Dla kształtowania przestrzeni to drugie rozwiązanie jest o wiele prostsze. Oboje znajdujecie się w nowym miejscu i wspólnie musicie stworzyć przestrzenie na swoje rzeczy. Oczywiście zajmie to sporo czasu, ale wspólne kształtowanie przestrzeni da Wam sporą frajdę - tuż po tym jak wypakujecie się z kartonów.

Trudniej jest, gdy wprowadza się tylko jedna osoba. Trzeba wtedy zrobić miejsce we własnej przestrzeni, przełożyć część rzeczy, części nawyków się pozbyć. Czy się da? Oczywiście i nawet nie jest tak trudno.

I really love these simple shelves. We could customize them and stain them any color we want.:
Fotografie: Pinterest
Decyzja o przeprowadzce jest trudna do podjęcia. Każdy musi zrezygnować z części wolności, dać się oglądać w najmniej pożądanych momentach. Jednak dzięki bliskości drugiej osoby możemy na nią liczyć i czuć się bezpiecznie.

A ostatecznie jak weźmiemy ślub to i tak zamieszkamy razem.

Pozdrawiam

Żona już nie in spe


You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe