Czekoladowa fontanna

17:29

Przez moment była to niezwykle popularna atrakcja na weselu. Gorąca, pięknie spływająca czekolada, do której podawano owoce, ciasteczka i pianki do zanurzania. Jestem czekoladoholikiem (tak, tak), ale to do mnie nie przemawia. Chyba tylko raz spotkałam się z idealnie wyważoną, odpowiednio rozpuszczoną czekoladą. W reszcie przypadków była ona przeraźliwie słodka, mdląca i po spróbowaniu jednokrotnym ludzie odchodzili. Ja z niej zrezygnuję ze względu na smak, ale przyznaję, że wygląda na prawdę pięknie.
An Ordinary Girl's Glitz and Glam: Vow Renewal Pink Chocolate Fountain Wedding
Fontanna na biało pięknie wpasowuje się w weselny klimat, a świeże owoce są świetną dekoracją. Najładniej wyglądają te wbite na patyczki szaszłykowe.
Fontaine de chocolatBuffet table with fruit
Jednak oglądając fontanny coś zupełnie innego wpadło mi w oko, a mianowicie sposób podania owoców! One zawsze cieszą się powodzeniem, a często ze względu na słabą ekspozycję i problemy z elegancką konsumpcją, nie zachęcają. Ogródek jest genialny, gdyż zabieramy się za jeden kwiatuszek i zjadamy. Tutaj jest tylko truskawka i mango (jak mi się zdaje), ale nadziane w ten sposób winogrona, brzoskwinie, ananasy, czy co tam zechcecie, także się sprawdzą.
Chocolate fountain with fruit....Could we do this somehow with children? They would LOVE it... Great memory!

Owoce podane w przeźroczystych kubeczkach mnie kupiły :) Nie trzeba martwić się sokiem, wszystko wygląda bardzo apetycznie i zachęcająco. 

A co wy sądzicie o czekoladowych fontannach? Zamierzacie je wykorzystać?
Pozdrawiam,
Żona in spe
Genius idea for a Chocolate Fountain Set up

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Swojego czasu fontanny czekoladowe były hitem na weselach, jednak już co raz rzadziej się o tym słyszy. Czyżby wyszły z mody? Mi się strasznie podoba Twoja pierwsza propozycja. Wygląda na różową, ale pewnie jest to biała czekolada - pychota!!:):)

  OdpowiedzUsuń
 2. panienkanawydaniu.blogspot.com13 lutego 2014 08:46

  Na naszym weselu będzie klasyczna czekoladowa ze względu na smak, ale różowa dobrze wpasowałaby się w klimat słodkiego stołu. Szkoda, że nie jest tak dobra. Podoba mi się pomysł szaszłyków wbitych w trawiastą donicę, podpatrzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę o fontannie, ale raczej małej, jako dodatku do słodkiego kącika. IO masz rację, owoce wyglądają rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe