Kieliszki dla Pary Młodej

14:24

Ostatnio na Facebooku pojawiło mi się ogłoszenie osoby, która reklamowała się, że będzie wykonywać na zlecenie kieliszki dla Pary Młodej. Kieliszek okręcony wstążką, z jakimiś kryształkami miał obrazować parę młodą. Szczerze moim zdaniem wyglądało kiczowato, ale z drugiej strony to kicz często jest wpisany w atmosferę wesela.
Znalezienie ładnych kieliszków dla Pary Młodej to jednak wyzwanie. Chyba najprościej jest ich w ogóle nie dekorować! Serio! Picie z dekoracji wygodne nie jest, a do rozbijania też się średnio nadają.
Gold and red wedding champagne glasses, personalized, collection Art Deco, bride and groom flutes, wedding gift ideas, wedding supplies 2pcs:

Jeżeli jednak chcecie koniecznie dekorować to może zrobicie to same? Proste, delikatne dekoracje wyglądają najładniej i wychodzą najtaniej!
Mój typ to proste złote kropeczki naniesione farbką do szkła. Popołudnie z głowy, ale jaki efekt :) Kolor oczywiście można dopasować do własnego motywu przewodniego.
DIY gold dotted wine glasses.:
Inny sposób to udekorowanie napisem kieliszka. Wygląda ciekawie i można na prawdę fajnie spersonalizować szkło.


Bride and Groom - Toasting Flutes - Wedding Toasting Glasses - Personalized Wedding Flute, Mr and Mrs glass - Champagne Toasting Flutes:
These perfect flutes for your champagne toast. | 25 Wedding Ideas To Fall In Love With In September:
Inna jeszcze propozycja do rustykalnego ślubu. Skradła mi ona serce!

Mini clothespins to hold calligraphy cards. Urban Weddings.:
Fotografie: Pinteres

Na jakie zdecydujecie się kieliszki? Wykonacie je sami?
Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe