Miłość w kamieniu

19:24

Wedding stone - I DO Oathing Stone - Wedding Vow, Anniversary, Ceremony - Double sided engraved wedding stone by sjEngraving
Od kilku tygodni zachwycam się obecnością kamienia na weselu. Takiego najzwyczajnieszego z wyrytymi lub nie napisami. Jest to niezwykle wdzięczny materiał w wielu kolorach i z dodatkową symboliką. Miłość zaklęta w kamieniu jest wieczna, stała i twarda jak kamień.
Get Creative: Wishing Stones Wedding Guest Book. http://www.modwedding.com/2013/12/12/get-creative-wishing-stones-wedding-guest-book/Get Creative: Wishing Stones Wedding Guest Book. http://www.modwedding.com/2013/12/12/get-creative-wishing-stones-wedding-guest-book/
Z kamieni można stworzyć piękną i bardzo niekonwencjonalną księgę życzeń. Umożliwienie napisania paru słów na skale zainteresuje wiele osób, a koszt takiego przedsięwzięcia to kilka letnich spacerów w poszukiwaniu materiału :) Za razem można trochę się wspólnie poruszać.
wishing rocks for guests to sign instead of guest bookGuest book alternatives AWESOME "guest book" idea! Have all of your guests sign/write message on a stone! After the party you can keep all of the stones in a vase or jar for display!Guest Book Idea
A może kamienne prezenty dla gości? Może dość ciężkie do dostania, ale zupełnie inne niż u wszystkich :)
Table Decoration 15 heart shaped beach pebbles by MedBeachStones
Genialne są także winietki wykonane z kamieni. Niby proste a bardzo efektowne. Dodatkowo mamy gwarancję, że żaden podmuch wiatru ich nie zrzuci :)

Beach Stone Wedding Table Number Holders in Shades of Gray. $46.00, via Etsy.
Fot. Pinterest


Bardzo mi się podobają szare śluby, ale o tym już nie długo.
Pozdrawiam
Żona in spe

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Bardzo mi się podobają te pomysły! Rzeczywiście kamień kojarzy się z czymś stałym, stabilnym, trwałym. Myślę, że pomyślę o tego typu prezencie z okazji jakiejś rocznicy. Bardzo, bardzo pomysłowe i nietypowe:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł! metafora miłości mocnej, niewzruszonej jak owy kamień mega mi się podoba. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Księgę Gości widziałam już wcześniej i bardzo mi się spodobała. W ten sam sposób można zrobić winietki :)
  A prezent... hm... już sobie wyobraziłam minę niektórych osób ;) Choć to chyba zależy od potencjalnej szlachetności kamienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha dokładnie ja też sobie wyobraziłam reakcję co poniektórych na takie prezenty ;) Ale dla mnie motyw kamienia jak najbardziej się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już widziałam inspiracje związane z kamieniami, ale nigdy nie spotkałam się z tym pomysłem zrobienia Księgo Gości -super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł :) a zwłaszcza ten z winietkami :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej podobają mi się te winietki, życzenia na kamieniach tez fajny pomysł tylko jako pamiątka trudny obiekt. Księga gości zajmie znacznie mniej miejsca niż kamienie, chyba że mamy dużo miejsca na przechowywanie pamiątek.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ksiega gości taka to niezwykła pamiątka. Ale u nas w Polsce to by się raczej nie sprawdziło gdyż goście pisali by życzenia typu 100 lat. Bo trzeba wiele napisać po polsku by wyrazić uczucia.

  OdpowiedzUsuń
 9. U nas w polsce nie miało by to racji bytu raczej ze względu na język, w języku angielskim dwa słowa wyrażą tyle uczuć, a u nas w Polsce zabrakło by kamienia na złożenie życzeń, no chyba że na życzenia typu 100 lat albo wytrwałości:)

  OdpowiedzUsuń
 10. interesujący blog, inny niż wszystkie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Podoba mi się motyw z winietkami! :)

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe