A teraz idziemy na jednego...

20:29


 Poszukuję  zespołu idealnego, albo didżeja. Nie mam pojęcia, czego chce, ale wiem czego nie chcę.

Na każdym weselu jest przyśpiewka: A teraz idziemy na jednego, a teraz idziemy wódkę pić. Jak idą pić goście, to ok. Taka tradycja, a po alkoholu impreza się rozkręca zwykle.

Outdoor Inspiration: Rent an outdoor dance floor and surround it with beautiful twinkling lights
Fot. Pinterest

Gorzej, gdy idzie na jednego zespół. Ostatnio jednak spotkałam się z sytuacją, że zespół na jednego to uznawał jedną butelkę. Nie to by się spił, ale przerwy między częściami były tak dłuuuuuugie, że można było się zanudzić, a puszczana z głośników muzyka tylko do picia się nadawała. O tańczeniu mowy nie było.
Macie może jakieś sposoby na znalezienie muzyki, która nie będzie wytrącać gości z zabawy? Czym się kierujecie, szukając zespołu?
Pozdrawiam
Żona in spe

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Po pierwsze zadałam sobie pytanie czy zespół czy DJ, wybrałam zespół.
  Po 2. Szukałam takiego w mojej okolicy do 150 km, co umieją śpiewać, za rozsądną cenę,
  Po 3, wytyczyłam swoich faworytów,
  po 4, pokazałam narzeczonemu mój wybór i kilku bliskim osobom i one z tych kilku najlepszych wytypowały swoich faworytów
  po 5 napisałam post na blogu i jakaś anonimowa osoba, poleciła mi fajny zespół
  po 6, skontaktowałam się z moim faworytem i z tym zespołem co poleciła mi anonimowa osoba, było bardzo ciężko ich znaleźć ale się udało
  po 7, okazało się że moi faworyci chcą zaliczkę w wysokości 50% O.o i wtedy zapaliła mi się lampka
  Postanowiłam porozmawiać z tym 2 zespołem, okazało się że biorą 2500 z poprawinami, że nie biorą zaliczki, wzięłam ich w ciemno.
  Po 2 miesiącach stwierdziłam że dobrze byłoby się spotkać, tak zrobiliśmy pierwsze spotkanie za nami mimo że do ślubu 14 miesięcy ponad, podali mi daty i miejsca imprez otwartych gdybyśmy chcieli skorzystać, dostaliśmy również płytę z ich pierwszego wesela, bardzo ciekawie, a samo spotkanie okazało się strzałem w 10. Rozmawialiśmy ponad godzinę, teraz jestem spokojna, że napewno sobie poradzą, ponadto okazało się że biorą ślub w tej samej sali co my no i tam nie raz grali, więc się powymienialiśmy opiniami.

  Kochana a powiedz mi z skąd jesteś to Ci pomogę, jestem "miszczem google"

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślub będzie na Podlasiu. Mam już dość spory research zrobiony i świetne źródło (mamusia!). Na razie nie mam niestety czasu na przejrzenie wszystkiego i podjęcie decyzji, choć wiem, że zegar tyka...

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.zespoly-weselne.pl/Bialystok

  http://prokadr.pl/zespoly-muzyczne


  https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/zespol-weselny/wojewodztwo/podlaskie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja szukanie zespołu wspominam jako największy koszar... Niepijący - ok. Z krótkimi przerwami - ok. Ale grający sensownie -oj, z tym cieżko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam Pana Wojciecha - wyborowa muzyka! https://m.facebook.com/wojciech.jankuniec?_rdr

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe