W czym zaplanować ślub?

18:31

Ślub jak każda większa impreza potrzebuje dokładnego planu. Każda pracuje nad nim wiele miesięcy, a nawet lat. W tym czasie warto zorganizować się, aby mieć wszystko ogarnięte i dopięte na ostatni guzik. Co nam w tym pomoże?

- Organizer Ślubny, Notatnik Panny Młodej - na rynku dostępnych jest kilka modeli już gotowych produktów. Porównanie modeli znajdziecie w Weddilove. Znajdziecie w nich podstawowe rzeczy, które trzeba załatwić i sporo rad, które można wykorzystać. Często planery ślubne mają miejsce na umowy, by nic nie zgubić. Niestety ma to też swoje wady. Planery często są drogie, a także nie spersonalizowane, bo muszą służyć wszystkim. Czasami mają treści dość niepotrzebne dla mnie: np. porównanie lokali. Ja z tym problemu żadnego nie miałam. 
Organizer ślubny Miss Planner:
http://sklep.missplanner.pl/kategoria-produktu/kolekcja-slubna/


- Organizery do własnego wydrukowania dostępne w internecie. Wiele blogów udostępnia takie narzędzia, dzięki czemu same możecie wydrukować to co Wam potrzebne i wygodnie z tego korzystać. Jeżeli przypadkiem czegoś brakuje, to dokładacie sobie brakujące strony z innego. Takie planery są zwykle dostępne za darmo, a koszt ich druku jest minimalny. Minusem jest jednak, że musicie je sobie same oprawić, więc często nie będą tak pięknie wyglądały jak te gotowe. Choć piękny segregator na notatki, to już coś :) Może macie linki do planerów? Może was zamieścić? To miejsce jest dla Was! 


Get access to these FREE printables to help you create the wedding planning binder of your dreams! #freeprintables #freeprintable:
- BuJo - Bullet Journal święci trumfy i idealnie nadaje się do planowania ślubu, bo umieszczacie w nim to, co Was dotyczy i czego potrzebujecie. Niektóre wyglądają przepięknie ozdobione mnóstwem rysunków, kolorami, ale także minimalistyczne i bardzo proste skradają serca. Drugi plus to cena. Ładny zeszyt, długopis i mamy BuJo! :) 
Save lots of money by making your own DIY wedding planning binder! This was the table of contents for my DIY wedding planning binder. All you need is a binder (at least 3"), at least 20 dividers with tabs, at least 1 folder for every section, and a 3-hole puncher and sticky note tabs come in handy! Put your favorite photo of you and your fiancé on the front of the binder! Organization = fun and less stress! Carry it with you everywhere you go to store documents, notes and pics of ideas you..:

- Kalendarz + teczka. To mój zestaw do planowania ślubu! Wszystkie dokumenty miałam w jednym miejscu, a w kalendarzu wszystkie zobowiązania, wizyty, terminy. Już wiem, że najlepiej sprawdza mi się kalendarz połączy z notatnikiem i planerem miesięcznym. Będę takiego cuda poszukiwać na ten rok. Poszukajcie także! Jeżeli nie planujecie na jeden dzień, a na cały tydzień to baaardzo polecam tę formę. 
Kalendarz tygodniowy 2016 z notatnikiem Medium:
Zdjęcia z Pinterest. Ten kalendarz to oczwiście Leuchtturm.
Pozdrawiam 
Żona już nie in spe 

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe