Nie zostawiaj wszystkiego na po ślubie!

20:12

Czy macie na czasami wrażenie, że większość kwestii zostawiacie sobie na po ślubie? Gdy zostaje miesiąc, dwa do do ślubu łatwo wpaść w fiksację: nie mam czasu! biorę ślub!
Daalarna 2014 Wedding Dresses | Wedding Inspirasi:
Gdy jednak skończymy wszystkie celebracje nagle okazuje się, że wszystkie obowiązki zostawione spadają na głowę już dzień po, ewentualnie dzień po powrocie z podróży poślubnej. Wydawało się przecież nam, że nie wepchniemy w grafik przedślubny już nic. Potem jednak obowiązki poślubne okazują się jeszcze bardziej angażujące i musimy z pewnych rzeczy zrezygnować, gdyż dobry nie rozciągniemy niestety.
Intimate 29 palms desert wedding | Photo by Rad And In Love | Read more - http://www.100layercake.com/blog/?p=84927:
Chyba najczęściej zostawianą rzeczą przez Panny Młode jest praca magisterska, w którą trzeba włożyć trochę wysiłku, a przede wszystkim czasu. Niestety zazwyczaj kończy się dodatkowym płaceniem i oddaniem jej dwa lata później lub jeszcze dłużej. Na serio nie warto.
.:
Zaplanujcie to, co czeka na was po ślubie, to wredne i odrzucane, w normalnym grafiku. Na serio da się. Biorąc na warsztat takie głupie pisanie pracy magisterskiej to jeden akapit napisany codziennie to po 120 dniach - po 3 miesiącach - cała praca magisterska, a napisanie akapitu to nie więcej niż godzina dziennie. Jeżeli uda wam się napisać akapit, to jestem prawie pewna, że pojawi się kolejna myśl i kolejna, więc skończycie jeszcze szybciej.
null:
Niestety najlepszą metodą, aby nie obudzić się z ręką w nocniku, jest po prostu zacząć działać. Na mnie najskuteczniej działa coś w stylu tabeli motywacyjnej, a więc kalendarz ze skreślonymi zadaniami.

navy blue bridesmaid dresses, mermaid long bridesmaid dresses, prom dresses, evening dresses, party dresses:
Fot. Pinterest
Podzielcie się co na Was działa! Zainspirujmy się do niezostawiania wszystkiego na po ślubie!
Pozdrawiam
Żona już nie in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe