Nocne sesje ślubne

15:56

Sesje zdjęciowe najczęściej robione są w ciągu dnia lub wieczorem przy zachodzie słońca. Mnie jednak o wiele bardziej podobają się tajemnicze i nie ujawniające wszystkiego zdjęcia nocne. Atmosfera intymności i gra świateł są w tym wypadku kluczowe.
Rainy Night Wedding. Beautiful, but still hope for clear skies.
 Kiss me in the rain And sing me to sleep every night Hold me when I'm scared And tell me everything will be alright When we fight, pretend I'm right and Kiss me in the rainYes!! Finally!! I want night wedding photos or engagement photos soooo bad! This WILL happen.
Wiem, że część uważa, że jak nie widać wszystkiego, całej pary odstawionej, każdego elementu sukni i kwiatów to zdjęcie nie ma sensu. Fotografowie też wolą pracować przy świetle dziennym, gdyż tak jest prościej uchwycić dobre zdjęcia.
night wedding photo by top photographer Paul MorseNight wedding photo idea
night wedding photo
Dla magii i artystyczności zdjęć po ciemku na pewno do jakichś zmuszę fotografa ;) Oby tylko znaleźć takiego z artystycznym zacięciem. Przyznaję się, że jeszcze nawet nie zaczęłam szukać...
 Lovely night shot Photo by Troy #Minnesota #weddings #Minnesotaweddingphotography

I would love a wedding photo like this
Fot Pinterest
Pozdrawiam
Żona in spe

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Ja uwielbiam zdjęcia w kolorze i przy dziennym świetle i takich chcę mieć większość. Masz jednak rację, że nocne są niezwykłe i też takie muszę mieć, choćby kilka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zaczęłaś szukać?? To koniecznie zacznij. Fotograf na ślubie to bardzo ważna osoba. Pamiątka na całe życie. Należy dobrze wybrać :) Wybór jest przeogromny :) A zdjęcia nocą są absolutnym wyzwaniem. Łatwo je schrzanić. Chyba sama widzisz różnicę między zdjęciem 1 a 3 czy 5? Ja przejrzałam setki zdjęć, zanim się zdecydowaliśmy. Warto też umówić się na spotkanie. NA strony zwykle są wrzucone najlepsze zdjęcia, a jak pojedziesz do studio zauważysz, że to tylko perełki, reszta nie jest już taka spektakularna. Poza tym zwróć uwagę na okazje. Niektórzy specjalizują się w porterach, zaś plener jest ich piętą achillesową, bądź odwrotnie. Ważne, by potrafił zauważyć i uchwycić piękny moment. Wzruszoną babcię, patrzącą na Ciebie z zachwytem 4-latkę, dumę w oczach ojca, gdy ujrzy Cię w sukni. To są piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne foty :) Ale żeby takie robić trzeba mień naprawdę dobre szkoło, przede wszystkim jasne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez sie na takie zdexyduje dzirkuje za inspiracje !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. wow! są obłędne! super!

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe