Książki duchem domu

21:34

Książki były obecne w moim życiu zawsze. Ostatnio czytam nie tylko w papierze, ale też z ekranu. Jeszcze na Kindle się nie zdecydowałam, ale chyba już niedługo. Jednak najgorszym punktem było zawsze gdzie je umieścić. No dobra, pomijając moment rytualnego czyszczenia każdej książki przed świętami :P
I love books in the dinning room. This is a great use for a tall wall. They got a lot of storage in one foot of space. Light and airy. Book shelves w/ a fancy library ladder. So classy. Wauw! Home libery
Ostatnio udało nam się wstawić 3 olbrzymie półki na książki: od podłogi do sufitu. Pierwsze, co pomyślałam, to: uff, jak domowo. Książki tworzą dla mnie klimat domu z duszą. Mąż in spe myśli to samo.
tiny house portland- Houzz

this could also go in "house of dreams"...look at all those boooks
Fot. Pinterest


Zamierzacie poprosić o książki na wesele? My na pewno. Teraz już wiemy, gdzie je umieścimy :D
Pozdrawiam
Żona in spe

PS. Niektóre posty uwielbiają się tworzyć przez 3 dni ;)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Ja książki uwielbiam, z niecierpliwością czekam na najbliższe Światowe Dni Książki i promocje na które się rzucę (już mam swoja listę).
  O książki nie będę prosić. Musiałabym do nich stworzyć długą listę książek, które chcemy, a do tego zorganizować kogoś do jej pilnowania i wykreślanie pozycji, które ktoś już zdecyduje się kupić (inaczej sobie tego nie wyobrażam). Poza tym.. mam inny pomysł na "zamiast kwiatów" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No już myślałam ,że zaspałaś;P Ale swoją drogą, ja na wiosnę, mam większą aktywność do tego jestem przed ważnym egzaminem zawodowym i nie mam czasu czasami na pisanie postów;) świetny pomysł z książkami, ja ostatnią książkę czytałam 2 lata temu a mój luby chyba z 5-7lat. Mama się śmieje, że jesteśmy złotówami, dlatego chcemy zdrapeczki, ale idea super:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zaspałam, nie zaspałam. Za dużo aktywności poza blogiem. Nałożyły mi się terminy oddania prac na studiach i wiele innych... Wychodzę z domu przed 7, wracam po 22...

   Usuń
 3. Nie wyobrażam sobie domu bez książek ;) I też marzą mi się takie półki od podłogi do sufitu! Ale to jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe