Przedślubna dieta cud!

17:47

Wyszłam ostatnio z koleżankami na plotki. Takie spotkania świetnie odprężają i dodają mi mega wiele energii. Wybrałyśmy się do pysznej knajpki z włoskim jedzeniem. Gdy przyszło do zamawiana to dziewczyny były niezwykle zdziwione, że nie stosuje diety cud Panny Młodej tylko zajadam się normalnie makaronem i na dokładkę jeszcze pozwalam sobie na tiramisu...
100 days of no processed food recipes and meal plans.
Rozumiem, że każda Panna Młoda chce wyglądać idealnie w dniu ślubu, jednak kosmiczne diety cud, w których żywimy się jedynie wodą i powietrzem, to dla mnie przegięcie. Na co dzień jem sporo warzyw, pełnoziarniste produkty i nie przesadzam. Gdy mam ochotę zjadam deser (nie po każdym obiedzie, bo wolę kawę popołudniową), to go zjadam.
eating clean meal plan - Bless This Mess- She has two weeks worth of meals planned. I may have to try this, or just copy it! ha!
Jem rozsądnie i przedślubnej diety nie planuję. Dlaczego? Bo nawet jak udałoby mi się schudnąć do rozmiaru 0, to i tak przybiorę po ślubie. Nie zamierzam męczyć się dla jednego dnia, nawet gdy jest to mój ślub.
10 Foods That Reduce Anxiety.
Co uważacie o restrykcyjnych dietach przedślubnych? A może już na nich jesteście?
Pozdrawiam,
Żona in spe

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Nie jestem. Nie potrzebuję. Nie planuje. Prawdopodobnie nigdy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Diety przedślubne wg mnie są bez sensu skoro po ślubie i tak ma się zamiar od nich odejść. Dla mnie albo zmienia się dietę na stałe albo w ogóle, inaczej to nie ma sensu. Także u nas miesiąc do ślubu, a ja po prostu staram odżywiać się jak zawsze - czyli zdrowo i smacznie równcoześnie (tak, uważam, że to możliwe) ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie jestem na diecie tylko żywie się zdrowo. Ćwicze 3-4 razy w tygodniu dla siebie ,dla wyglądu dla kondycji. Po ślubie nadal będę o siebie dbala.

    OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe