Białe torty!

14:13

Uwielbiam piec i oglądać ciasta. To takie małe dzieła sztuki, które zjada się oczami. Nawet gdy średnio smaczny tort jest pięknie udekorowany, to się na niego skusimy.
Torty ślubne są chyba najwdzięczniejszymi słodkościami. Muszą być pyszne, słodkie - takie przecież ma być życie nowożeńców ;), ale też prezentować się pięknie.
Marzę o zupełnie białym, piętrowym torcie udekorowanym kwiatami. Takie są cudowne i odpowiadają charakterowi wydarzenia.
Dobierając to idealne ciacho musimy pamiętać jeszcze o kilku kwestiach:
- alergie - panna młoda uczulona na cytrusy dostaje ciasto z dżemem pomarańczowym - niestety nawet mocny makijaż nie ukryje wysypki, o dusznościach i innych atrakcjach już nie wspominając.
- paleta barw - gdy sala jest udekorowana np. na fioletowo i cały ślub i wesele jest utrzymane w tym kolorze, to podanie tortu w innej palecie będzie dla większości niekonsekwencją.
- klimat wesela - na rustykalnej imprezie będzie się gryzł tort z barokowymi dekoracjami.
- ostatnie, ale najważniejsze - smak - jak sami zjecie ciasto, które Wam nie smakuje? No i dodatkowo jeszcze macie nim nakarmić innych. Nawet najpiękniejszy tort nie uratuje sytuacji, gdy jest paskudny w smaku.

Parę propozycji, które mi się podobają. Co wyjdzie? Zobaczymy na moim weselu ;)

Fot. Wszystkie zdjęcia Pinterest
Pozdrawiam,
Żona in spe

You Might Also Like

0 komentarze

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe