Dziadkowie na weselu

19:26

Dziś Dzień Babci, a jutro Dziadka. Gdy zapraszamy na wesele, są to osoby bez których często nie wyobrażamy sobie takiej uroczystości. Seniorzy rodu są warci wielkiego uhonorowania!
Warto przygotować drobne upominki: dziadkowie na pewno się ucieszą ze zdjęć: połączone w ramkach zdjęcia z wesel dziadków, rodziców i miejsce na wasze na pewno ich wzruszą. Także taki kącik pamięci będzie dla nich hołdem.

Cudownym gestem będzie także przyjęcie przez Pannę Młodą biżuterii jako coś starego. Taka forma prezentu opartego o rodzinną tradycję zawsze jest wielką pamiątką. A może biżuterią babci ozdobisz swój welon? Wygląda to przepięknie i na pewno zostanie zauważone.


Kolejnym pomysłem jest przygotowanie kalendarza z Waszymi zdjęciami. Dziadkowie zawsze uwielbiają wnuki!Ostatni pomysł sprawdzi się, gdy i babcia, i dziadek żyją. Podobne koszulki możecie przygotować także rodzicom i sobie. Świetnie wyglądają na poprawinach ;)
Fot. Wszystkie zdjęcia Pinterest.A Wy co myślicie o prezentach dla dziadków?

Pozdrowienia
Żona in spe 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Zainspirowałaś mnie, mega! Nie myślałam o tym, by przygotować coś dla dziadków, a przecież tak wiele im zawdzięczamy! Rama na 3 zdjęcia - mój faworyt!
    http://lovedding.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe