Zaprogramowane wesele

13:10

Nikt nie wie co się dzieje, Pan Młody się spóźnia, obiad wjeżdża na stoły przed ceremonią - to tylko jeden z możliwych koszmarów Panny Młodej. Każdy z nas lubi mieć pewien stabilny schemat wydarzenia, co po czym nastąpi, aby czuć się pewnie i posiadać kontrolę nad tym co się dzieje. Ślub i wesele są takimi dniami pełnymi emocji, że lepiej nie dodawać sobie stresu, że coś pójdzie nie tak.

Program ideaslove this wedding programlove these programs
Aby goście mieli ten sam komfort i znali "rozkład jazdy" warto przygotować program imprezy z konkretnymi godzinami. Można go połączyć wraz z menu, ale może on być także oddzielny. Należy go dobrać do klimatu imprezy i do motywu. Jedne z najfajniejszych pomysłów, które znalazłam na Pintereście, to program z włożoną chusteczką na ocieranie łez szczęścia i konfetti na wyjście z kościoła :)wedding programwedding program ♥

Program
Planujecie programy imprezy?
Miłej wiosennej niedzieli!
Pozdrawiam
Żona in spe

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Super! pierwszy raz sie spotkałam, ale na pewno rozważe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się zero banałów i tak powinno być :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie nie tak. Planuję za dużo atrakcji i wolałabym, aby każdy wiedział o której trzymać się blisko sali :) Program najfajniej połączyć z menu i godzinami serwowania posiłków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najgorsze jest planować wszystko co do minuty - 100% gwarancja niepowodzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, plan co do minuty nie wypali na pewno, ale informacja mniej więcej jest jak najbardziej pożądana i wygodna :)

   Usuń
 5. Nie planuje żadnych organizerów:) ale pomysł fajny

  OdpowiedzUsuń

Pinterest

Google+ Followers

Flickr Images

Instagram

Subscribe